Whatsappta silinen mesajları görebilir miyim

WhatsApp'ta silinen mesajları okuma yöntemi [Nasıl yapılır?] - LOG

Ardından WhatsApp'ı tekar yükleyin. Sonrasında uygulama sizin en son yedeklemenizi bulacak ve sizden bu yedeklemeyi uygulayıp uygulamayacağınızı soracak.


  • iphone 6 casus yazılım ücretsiz.
  • whatsapp yazışmaları görülebilir mi.
  • iphone 7 Plus telefon dinleme.
  • WhatsApp’ta silinmiş mesajları geri getirme tüyosu… - Teknolojiden Son Dakika Haberler.

Zira, WhatsApp'ın iOS'te olduğu sürümü maalesef otomatik yedekleme yapmıyor. Daha doğrusu yedekleme yapılıyor ancak bunu sizin ayarlamanız gerekiyor. Yedekleme için belirli zaman dilimini seçtikten sonra WhatsApp'ınız otomatik olarak yedeklenmeye başlar. Aynı durumdayım. Bu sayfanın en altında. Zaman çabuk geçiyor dostum alattin 6 ay önce. Iyi aksamlar,samsung e5 telefonumda ki whatsaap resimlerimin hepsi silindi,onbellegi temizledigim icin oldugunu dusunuyorum ama geri getirmeyle alakali hicbir program ise yaramadı,burda ki programi da acmadi telefon.. Asımın kullandığı eski telefonda sim kart olmadan mesajlarına ve vatsap mesajlarına ulasabiliriyim.

Eğer uzmanim. Çözümler tekrar ana sayfada.

Post Pagination

Lütfen aşağıdaki kutuya şikayetinizin detaylarını yazın. Şikayetinizi değerlendirildikten sonra size bilgi vereceğiz.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme

Toggle navigation. Bildirimleri aç: Uzmanim.

WhatsApp Silinen Sohbet Mesajları Nasıl Geri Getirilir?

Bildirimleri aç. Şimdiden teşekkür ederim, saygılar whatsapp. Günde yüzlerce kez mesajlaşıyoruz. Peki bu mesajlarımız silindiği zaman ne oluyor? Çok önem verdiğiniz mesajlar bir anda silinebilir. Ama korkmanıza gerek yok, çözümü çok basit. Silinen mesajların nasıl geri getirebileceğiniz adım adım bu haberimizin içerisinde anlatıldı. Silinen mesajlar nasıl geri gelecek inceleyelim. Artık mesajlaşmak günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Özel konuşmalarımızı ya da önemli notlarımızı çoğunlukla mesaj yoluyla karşı tarafa aktarmaya çalışıyoruz.

İşte bu çok önemli mesajlarımız yanlışlıkla silindiğinde ise; dünyamız başımıza yıkılmış gibi hissediyoruz. Ama artık korkacak bir şey yok.